Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      45-12-75
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

Здорова нація – запорука успіху

 Одним із напрямків діяльності ДП НВК «Фотоприлад» - турбота про людину праці.

Спортивний комплекс «Сокіл» є структурним підрозділом підприємства, в якому проходять спортивні заняття, змагання, оздоровчі заходи. До складу підрозділу входять басейн, ігровий зал, зал боксу, зал важкої атлетики.

Завітавши до СК «Сокіл» відвідувачі можуть обрати собі будь-яке спортивне оздоровлення – це і поплавати в басейні, і пограти в баскетбол, футбол, волейбол, займатися важкою атлетикою, боксом, гімнастикою. Різні види спортивних занять дають можливість дітям розвиватися та зростати фізично здоровими, а дорослим оздоровлюватися/слідкувати за своїм здоров’ям та активніше брати участь у спортивному житті підприємства та міста.

Так і наші фотоприладівці не байдужі до спортивного життя, оскільки відвідують басейн, грають у футбол. На сьогодні ми маємо та гордимося заводською командою «Фотоприлад», яка бере участь у чемпіонаті Бізнес-ліги Черкаської області з міні футболу.

Підприємство небайдуже і до суспільного життя, адже ми з задоволенням запросили учасників АТО, які перебувають у відпустці або знаходяться на реабілітації, та їх дітей безкоштовно відвідувати басейн СК "Сокіл".

Безумовно такий заклад може функціонувати завдяки порозумінню та бажанню адміністрації.

Так і в цьому сезоні 2015-2016 рр., як би важко не було, повністю іде підготовка до своєчасної роботи даного об’єкту, також ведуться роботи по ремонту фасадної частині будівлі. Адміністрація докладає чимало зусиль та находить кошти для підготовки об’єкту. Впевнені, що у нас все вийде.

Запрошуємо всіх бажаючих до нашого спортивного комплексу «Сокіл».

 
 
 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river