Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      33-53-92
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

ДП НВК «Фотоприлад» — це професійна перспектива для молоді України

ДП НВК «Фотоприлад» — одне з провідних підприємств у системі державного концерну «Укроборонпром» —завжди славилося своїми високопрофесійними кадрами — конструкторами, науковцями, інженерами, робітничою елітою. За вагомі досягнення в галузі науки і техніки, розвитку оборонно-промислового комплексу країни його працівники відзначалися Державними преміями, орденами і медалями, а продукція заводу визнавалася кращою на престижних міжнародних виставках.

Сьогодні НВК «Фотоприлад» також залишається незмінним лідером в оборонно-промисловому комплексі України з виробництва оптико-електронних приладів та спецтехніки.

 Підприємству й справді є чим пишатися. Воно безперервно нарощує обсяги виробництва високотехнологічного обладнання. У 2016 році втричі збільшено обсяги виробництва та на 25 відсотків підвищена заробітна плата порівняно з 2015 роком. На заводі розробляються й виготовляються нові прилади, що відповідають вимогам сучасного приладобудування.

Активну участь у всіх цих конструкторських, дослідницьких, технологічних процесах бере й молоде покоління фотоприладівців, на яке підприємство покладає великі надії, як на майбутнє свого заводу.

Слід сказати, що підприємство, яке наступного року відзначатиме своє 55-річчя, підійшло до тієї межі, коли омолодження кадрів стало для нього життєво необхідним. Багато заводчан, які все своє життя присвятили «Фотоприладу» і віддали йому не один десяток років, сьогодні за віком ідуть на пенсію. І зараз якраз настав той період, коли вони можуть передати свої знання, лдосвід, вміння молодшому поколінню. І вони це роблять — як наставники, професіонали вищого рівня. За наставництво ж отримують 25 відсотків до окладу. Але, як правило, ці люди навчають молодь не тільки заради додаткових коштів, хоча, безумовно, гроші сьогодні ні для кого не зайві. О.І.Лук’яненко (цех 108), С.О.Курочкін (цех 120), В.І.Костенко (цех 120) та багато інших представників старшого покоління переконані: їх завод, елітність якого є загальновизнаною в Україні, таким повинен залишатися й надалі. І це в першу чергу залежить від його кадрового потенціалу.

Слід сказати, що керівництво підприємства приділяє велику увагу новому заводському поповненню. Молодим фахівцям надаються переваги при працевлаштуванні. А перші три роки вони отримують надбавку до зарплати в розмірі 50 відсотків. Нарівні з досвідченими фахівцями молоді працівники та члени їх родин користуються всім соціальним пакетом і пільгами, які надає підприємство.

Підприємство в плані підготовки кадрів тісно співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом, Черкаським національним університетом, Черкаським політехнічним технікумом.  Студенти цих навчальних закладів проходять переддипломну практику на НВК «Фотоприлад», який згодом досить часто й обирають місцем свої постійної роботи. Так, лише в третьому кварталі цього року на завод було прийнято 12 молодих спеціалістів і всі вони органічно влилися в трудовий колектив. Також буде укладена угода з Національним авіаційним університетом про професійну підготовку кадрів із залученням науково-педагогічних фахівців цього університету.

Сприяють на підприємстві й розвитку творчої особистості кожного молодого працівника. Так, цьогоріч 40 молодих фахівців НВК «Фотоприлад» відвідали міжнародну виставку «Зброя та Безпека-2016» у Києві та 7 чоловік їздили на виставку у місто Кельце (Польща). Це дало змогу ознайомитись з продукцією інших підприємств, встановити ділові контакти, отримати технічну інформацію та обговорити питання розвитку сучасного приладобудування.  

Цього року за строковим трудовим договором на роботу був прийнятий студент факультету прикладної математики 4 курсу ЧНУ М.І.Годованок, який займається питаннями програмного забезпечення мікропроцесорних систем.

Омолодження кадрів на підприємстві продовжується. Сьогодні ДП НВК «Фотоприлад» потрібні фахівці  зі спеціальностей: інженер-конструктор, інженер-технолог, інженер-програміст, токар-фрезерувальник, слюсар механо-складальних робіт. Підприємство надає молодим спеціалістам широкі можливості для кар’єрного росту, розвитку їх конструкторських, наукових, фахових здібностей, покращення їх матеріального рівня. А ще — відчуття колективної єдності, взаємодопомоги і причетності до великої справи — зміцнення обороноздатності нашої держави.

 

 

 
 
 
 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river