Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      33-53-92
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

Візит Першого заступника голови Верховної Ради України Геращенко І.В

 

28 листопада 2016р.  Черкаську область з офіційним візитом відвідала Перший заступник голови Верховної Ради України Геращенко Ірина Володимирівна.

Ірина Володимирівна є Уповноваженим Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, постійним представником України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі – неодноразово  проводила зустрічі з військовослужбовцями, що несуть службу в зоні проведення АТО.

Під час візиту в місто Черкаси Ірина Геращенко завітала на НВК "Фотоприлад". Вона ознайомилася з виробництвом та продукцією, яку випускає наше підприємство. Її приємно вразили результати роботи підприємства за 2016 рік. Втричі збільшився зріст виготовленої продукції порівняно з 2015 роком, на 40 відсотків зросла заробітна плата, вперше за багато років  працівникам було надано премії в розмірі окладу.

Сьогодні підприємство на 100% використовує свої виробничі потужності, був затверджений план виробництва на 2017 рік. Робітники працюють навіть у вихідні дні, діють високопрофесійно і сумлінно. 25 листопада відбулися збори трудового колективу, де голова профспілкового комітету Калашник Катерина Дмитрівна доповіла про доцільність передачі частини підприємств соціальної сфери, що були на балансі  НВК «Фотоприлад», до комунального майна нашого міста. Більшістю голосів це рішення було прийнято, бо  зекономлені кошти підуть на переоснащення і модернізацію виробництва. Також за працівниками заводу та членами їх сімей зберігаються всі пільги, які їм надавались при зверненні до поліклініки, відвідуванні спорткомплексу «Сокіл» тощо.

В ході візиту Ірина Геращенко поспілкувалась з керівництвом підприємства та трудовим колективом. Вона відзначила, що, не дивлячись  на нелегкі часи в країні, підприємство продовжує нарощувати об’єми виробництва, працівникам своєчасно виплачують заробітну плату. Також вона помітила, що у трудового колективу зявився хороший стимул та натхнення до праці, люди стали більш оптимістично дивитися у майбутнє.

Зі свого боку, вона пообіцяла всіляко підтримувати наше підприємство на державному рівні та побажала трудовому колективу подальших успіхів в роботі.

 
 
 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river