Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18000, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      33-53-92
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

Успішні випробування

 

 

З 10 по 14 липня на аеродромі «Вознесенськ» та на полігоні «Широкий Лан» були проведені льотні випробування  дослідного зразка підвісного оптико-електронного модуля ПМ-ЛКТ, створеного в ДП НВК «Фотоприлад» (генеральний директор – Корево Г.С.), яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

 Оптико-електронний модуль створений за технічним завданням та при фінансуванні ПрАТ "Рамзай". Активний внесок у розробку та створення цього приладу від нашого підприємства внесли Компанієць Ю.М., Сербін І.С., Мазурін І.В., Голуб О.Г., Морощук С.В. та ін.. Модуль призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання цілей, вибору і запуску керованої ракети та формування лазерного поля керування для наведення оператором ракети на ціль. Прилад встановлюється на гелікоптерах.

          ПМ-ЛКТ проходив випробування у складі комплексу 524Р на борту гелікоптера Мі-8МСБ-В. У випробуваннях приймали участь представники ДП НВК «Фотоприлад», ДП ДККБ «Луч», ПрАТ «Рамзай», АТ «Мотор Січ», ДНВЦ ЗС України.

          В процесі випробувань проводились тренувальні польоти гелікоптера Мі-8МСБ-В з виконанням пошуку цілі, імітації пуску ракети, замірами характеристик комплексу. Після відпрацювання було виконано пуск ракети та ураження мішені.    

          Ці вдалі випробування дозволять забезпечити ДП НВК «Фотоприлад» новими замовленнями на виготовлення та поставку виробів ПМ-ЛКТ на майбутнє.           

 

 

 

 
 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river