Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      45-12-75
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

Участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2015»

        З 22 по 25 вересня у м. Києві,  на території Міжнародного виставкового центру проходила ХІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2015».

Виставка «Зброя та безпека» проводиться з 2004 року. Це найбільший національний захід, на якому найкращі підприємства українського та світового ОПК демонструють свої досягнення. За багато років проведення, виставка стала загальновизнаним демонстраційним майданчиком і бізнес-платформою для розробників, виробників, постачальників і замовників зброї.

Цього року на стендах виставки представлено продукцію близько 250 компаній з України та іноземних країн: Болгарії, Великобританії, Естонії, Індії, Китаю, Нідерландів, Польщі, США, Чехії.

На відкритті були присутні голова РНБО Турчинов Олександр Валентинович та міністр внутрішніх справ Аваков Арсен Борисович.

Разом з силовими міністерствами співорганізатором виставки виступив Державний концерн «Укроборонпром». Вперше за багато років учасником виставки з власним стендом презентувався і ДП НВК «Фотоприлад». На експозиції підприємства були представлені вироби, що входять до систем керування вогнем широковідомих танків «Оплот» та Т-64Б «Булат», апаратура керування 9С475 для вертольоту МІ -24, вироби ТКН-3М та 1ПН-ТЛ.

 

Особливу зацікавленість серед відвідувачів викликали нові розробки ЦКБ - оптичні приціли зі змінною кратністю для снайперських гвинтівок та коліматорний приціл для автоматичної зброї – ПК-1М.

Серед потенційних замовників можна бачити як представників ЗС України, так і цивільних фірм, що займаються наданням послуг з охорони та ін.

Безпосередня участь у виставці дає змогу розробникам нової техніки не тільки представити свої вироби «наживо», поспілкуватись з колегами, а й збагатити свій досвід, навчитись оперативно впроваджувати передові технології у власні розробки.

 
 
 
 
 
 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river