Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      33-53-92
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

Присвоєно почесне звання «Заслужений машинобудівник України»

  
 

19 грудня 2016 року головному оптику ДП НВК «Фотоприлад» Мазуріну Ігорю Володимировичу присвоєно почесне звання «Заслужений машинобудівник України». Це державна нагорода України, яка надається Президентом держави з 29 червня 2001 року.

         Свій трудовий шлях на підприємстві розпочав інженером-конструктором у відділі проектування спеціальних стендів та устаткування. Пройшов шлях від інженера-конструктора до начальника сектору – головного оптика.

            За час роботи  під керівництвом Мазуріна І. В. розроблялись різноманітні оптичні схеми та оснащення для виробів, що випускає  наше підприємство.

Мазурін І.В. – член-кореспондент Академії технологічних наук України, публікується в наукових журналах та інших виданнях, має патенти України і весь свій професійний досвід  успішно використовує при розробці і впровадженні виробів у виробництво. У 2012 році Мазурін І.В. став Лауреатом державної премії України в галузі науки і техніки.

 Висока професійна підготовка, великий досвід роботи, працелюбність, уміння швидко вирішувати виробничі питання забезпечили йому повагу колег та керівництва.

 

         Вітаємо, Ігоре  Володимировичу!

 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river