Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18000, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      33-53-92
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

План заходів із профілактики у випадках захворювання на коронавірус

ЗАТВЕРДЖЕНО
НАКАЗ
Державного концерну «Укроборонпром» 10.03. 2020 р. №71
План заходів
із профілактики та реагуванню у випадках захворювання працівників на коронавірус SARS-CoV-2 (2019-пСоV).
1. Провести серед підлеглих працівників цільовий інструктаж щодо додержання стандартних рекомендацій зі зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусів, а саме:
1.1. Часто мити руки з милом не менше 20 секунд або обробляти дезінфікуючими засобами;
1.2. Проводити регулярно прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення;
1.3. Обмежити торкання руками очей, рота, носа, обличчя в цілому;
1.4. Під час кашлю та чхання, з метою уникнення розповсюдження бактерій, прикривати рот паперовою хустинкою, або зігнутою в лікті рукою;
1.5. Уникати контакту з особами, які мають виражені ознаки нежиті;
1.6. Не споживати сирих або термічно необроблених продуктів тваринного походження;
1.7. При підвищенні температури тіла, появі кашлю, ускладненого дихання або нежиті, повідомивши керівника, якнайшвидше звернутися до лікаря та повідомити попередню історію подорожей, в разі необхідності; при появі таких симптомів на роботі негайно попередити керівника та звернутися до лікаря;
1.8. В разі встановлення діагнозу коронавірус SARS-CoV-2 (2019-пСоV) або захворювання на СОVID-19 працівник зобов'язаний негайно повідомити свого безпосереднього керівника.
2. При появі на роботі працівника з гострим респіраторним захворюванням, його слід відокремити від інших працівників та негайно направити до лікаря.
3. Розмістити на сайтах Підприємств (при наявності) та на дошках оголошень цей План заходів та інформацію щодо профілактики коронавірусу SARS-CoV-2 (2019-пСоV), забезпечити постійний доступ до них.
Вжити заходів щодо регулярного оновлювання вищевказаної інформації, користуючись при цьо¬му оперативною інформацією на сайті Міністерства охорони здоров'я України https://moz.gоу.uа/когопаvirus- 2019-ncov.
4. Впровадити додаткові заходи щодо санітарно-гігієнічної обробки місць загального користування (дверних ручок, перил, санвузлів, тощо).
5. Забезпечити наявність миючих чи дезинфікуючих засобів у відповідних санітарно-побутових приміщеннях, а також пріоритетно забезпечувати господарські служби миючими, дезинфікуючими та гігієнічними засобами відповідно до встановлених (тимчасово розроблених) норм.
6. Обмежити службові відрядження працівників за кордон в країни (їх регіони) з підвищеним ризиком зараження коронавірусом SARS-CoV-2 (2019-пСоV). У разі невідкладної потреби, узгоджувати такі відрядження з заступником генерального директора Концерну за напрямком діяльності. Перелік країн та їх територій постійно оновлюється на сайті Міністерства охорони здоров'я України.
МЕДИЧНИЙ ПУНКТ ДП НВК «ФОТОПРИЛАД»: 24 - 34

 

 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river