Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      45-12-75
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

Наші новинки в розробках прицілів

Проект «Повернися живим ... »

 

 

 

Розуміючи важливість забезпечення нашої армії прицілами для стрілецької зброї – ДП НВК «Фотоприлад» поповнив лінійку оптичних прицілів, що випускаються підприємством, оптичних прицілів якісно новими розробками.

Це приціл коліматорний ПК-1М і оптичні приціли з панкратичною зміною збільшення ОП3-9х32, ОП5-16х52 і ОП7-24х75.

ПК-1М призначений для забезпечення прицільної стрільби по цілях в умовах денної і зниженої освітленості і встановлюється на будь-який вид стрілецької зброї.

 
 Особливістю даного прицілу є те, що спостереження за ціллю і прицілювання може вестися при переміщенні очей в межах вхідного вікна прицілу. При цьому прицільна марка залишається на цілі. Яскравість прицільної марки може регулюватися (не менше 5 рівнів) для забезпечення оптимального контрасту в різних умовах освітленості місцевості. Джерело живлення забезпечує безперебійну роботу підсвічування не менше 500 год.

Оптичні приціли ОП3-9х32, ОП5-16х52 і ОП7-24х75 призначені для пошуку і виявлення цілі, а також ведення прицільної стрільби на відстані від 1000 до 2500 метрів і встановлюються на будь-який вид стрілецької зброї 

 
                                     ОП3-9х32
 
                                ОП5-16х52
 
                               ОП7-24х75
 Перевагами даних прицілів є наступні якості:

- незмінне положення лінії візування при зміні збільшення;

- збільшене (порівняно з аналогами) значення діаметра вихідної зіниці, що скорочує час пошуку цілі;

- передбачено підсвічування сітки з можливістю зміни яскравості (5 рівнів). Час безперервного підсвічування становить не менше 250 годин.

Згадані приціли мають пилюковологозахисні корпуса. Вони працездатні при температурі навколишнього середовища від -40ºС до +50ºС.

Напрацьовані методики розрахунку оптичних систем прицілів з панкратичною зміною збільшення об’єктивів дозволяють нам розробляти і інші конструкції аналогічних прицілів з бажаними для потенційного Покупця характеристиками.

 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river