Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      45-12-75
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

«ФОТОПРИЛАД» У 2015 РОЦІ ЗБІЛЬШИВ ВИПУСК ТОВАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ МАЙЖЕ НА 30%

 

Державне підприємство науково-виробничий комплекс «Фотоприлад» м. Черкаси - провідне високотехнологічне підприємство, до складу якого входить Центральне конструкторське бюро «Сокіл», що дозволяє в єдиному циклі, мінімізуючи витрати, проводити розробку оптико-електронних приладів, виготовляти дослідні зразки, здійснювати їх випробування та серійне виробництво, модернізацію та ремонт.

У 2015 році у порівнянні з 2014 роком збільшено розмір середньої заробітної плати на 17%, станом на 01.01.2016р. відсутня заборгованість по заробітній платі.

Сплачено повністю всі податки до бюджету в сумі 24563 тис.грн.

В рамках Державного оборонного замовлення ДП НВК «Фотоприлад» на протязі 2015 року виконані ремонти значної кількості прицільних комплексів для танків БМ «Булат» та Т-64.

З метою створення новітніх та сучасних виробів, у 2015 році виконувалися роботи по розробці та виготовленню дослідних зразків:

·        приладів для керування ракетами;

·        прицільного комплексу керування вогнем для гелікоптерів;

·        підривачів для різних видів боєприпасів;

·        комплексу спостереження та навігації для артилерійських систем;

·        оптичні приціли ОП 3-9х32, ОП 5-16х52, ОП 7-24х75 для стрілецької зброї.

 
 
 

В даний час разом з фахівцями Міністерства оборони України проводяться роботи по оформленню документів стосовно прийняття на озброєння коліматорного прицілу ПК-1М

 
 
 

“Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова НАМН України” виготовлено прилад для обстеження та діагностування сітківки та роговиці ока у новонароджених дітей.

Підприємством за власний рахунок розпочаті та проводяться роботи по заміщенню електрорадіоелементів, в продукцію серійного виробництва, які постачалися з північно-східного ринку на електрорадіоелементи інших альтернативних ринків.

Успішно вроваджено в господарську діяльність підприємства використання електронної торгової площадки для закупівлі матеріалів та комплектуючих.

З метою економії енергоресурсів проведені роботи по оптимізації виробничих площ, переміщенню обладнання та виробничих підрозділів з віддаленого проммайданчика на основний, що дало можливість зменшити використання електричної енергії на 10%, теплової енергії на 42%.

ДП нВК «Фотоприлад» є базовим для проходження практики студентів Черкаського державного технологічного університету, Черкаського політехнічного технікуму, Черкаського вищого професійного училища ім. Героя Радянського союзу Короленка Г.Ф., Черкаського професійного ліцею та ін.

Кропітка робота менеджменту дозволила сформувати портфель замовлень на 2016 рік, що дасть можливість збільшити виробництво продукції більш ніж у два рази.

 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river