Логотип НВК Фотоприлад
головна
Зворотній зв'язок
зворотній зв’язок
   
  карта сайту   
   
Eng Рус Укр
18001, м. Черкаси,
вул. Б. Вишневецького, 85
 
0472 36-03-08
      45-12-75
oaspu@photopribor.ck.ua
Про підприємство
Новини
Продукція
Послуги
Закупівля/Продаж
Контакти

Черкаський ДП НВК «Фотоприлад» надає допомогу в реабілітації бійців АТО

 

    Окрім розробки і виробництва оптико-механічних, оптико-електронних і тепловізійних прицілів для бронетанкової техніки, бойових гелікоптерів, стрілецької зброї підприємство також має в своєму творчому і виробничому арсеналі вироби медичного напрямку.

         Це медичні офтальмологічні прилади для проведення діагностики та лікування хвороб очей, а також медичне обладнання: інвертований мікроскоп на базі біологічного мікроскопа, медичне функціональне ліжко, аквадистиллятор, негатоскоп для перегляду флюорограм тощо.

        За проханням головного лікаря Черкаського обласного шпиталю ветеранів війни, що є головним закладом з надання медичної допомоги і реабілітації учасників АТО, ДП НВК «Фотоприлад» на початку 2016 року розробив конструкторську документацію і запустив у виробництво комплект апаратів механотерапії АМ-1. Цей комплект призначений для відновлення рухливості суглобів та мязів шляхом виконання пацієнтами активних і пасивних вправ на апаратах механотерапії. Такі апарати стануть доброю допомогою в післяопераційній реабілітації учасників АТО.

         Удосконалюючи співпрацю зі шпиталем ДП НВК «Фотоприлад» передав цьому закладу п’ять медичних функціональних ліжок власного виробництва. Вони призначені для пацієнтів в післяопераційних хірургічних відділеннях, відділеннях інтенсивної терапії і травматолого-ортопедичних відділеннях медичних закладів.

         В свою чергу спортивний комплекс «Сокіл», що знаходиться на балансі підприємства, надає учасникам АТО та членам їх сімей можливість відвідувати басейн безкоштовно.

        ДП НВК «Фотоприлад» завжди тісно співпрацював з медичними закладами і сподівається, що і в подальшому така співпраця буде плідною та взаємовигідною.

 

 
 
© ДП НВК «Фотоприлад» Створено в Студії  design by Night river